• FE IS RGB 1

     

     


     

    bip

Aktualności

proj etap II list 2018

projekt_etap_II_list_2018.pdf

materiał filmowy

png 2018 3GALA XVII EDYCJI KONKURSU
PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2018 dla Tarnobrzeskich Wodociągów

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza „ w gronie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się firm z naszego regionu wyłoniła także Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. Statuetkę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii Najlepsza Usługa „ANALIZY LABORATORYJNE WODY I ŚCIEKÓW” dla  Tarnobrzeskich Wodociągów z  rąk senatora Pana Zdzisława Pupy i dyrektora Centrum Promocji Biznesu Pana Pawła Zająca odebrał Pan Antoni Sikoń - Prezes Zarządu Spółki.

 

kurtyna 4 sie 2018Upały, upały, upały …..    
na Placu Bartosza Głowackiego
kurtyna wodna,
zdrój wodydni tarnob 2018 28Tarnobrzeskie Wodociągi w ramach tegorocznych „Dni Tarnobrzega”, już po raz siódmy, przygotowały stoisko promocyjno - edukacyjne na terenach „zielonych” nad Wisłą. Do wspólnej zabawy zaproszono dzieci w dniu 10.06.2018 r.” W programie imprezy prezentowano gry i zabawy z wodą, doświadczenia laboratoryjne, prezentację elementów wodociągów, budowanie wodociągów/kanalizacji z kolorowych elementów oraz wspólne rysowanie. Były również konkursy z nagrodami. Jak co roku towarzyszył dzieciom Pan Kropelka we własnej osobie, który rozdawał dzieciom baloniki oraz zapraszał do wspólnej zabawy. Nowością tegorocznej edycji była wielkoformatowa gra planszowa pod nazwą „Przygody Pana Kropelki” Jest ona nawiązaniem do wydanej w latach poprzednich książeczki pod tym samym tytułem i przybliża dzieciom obieg wody w przyrodzie – pokazuje jak dzięki wodociągom woda ze studni głębinowej zamienia się w zdatną do picia „kranówkę” i trafia do naszych domów oraz jak ważną rolę woda odgrywa w naszym codziennym życiu i jak wiele znaczy dla naszego zdrowia oraz  co się z nią dzieje po użyciu i w jaki sposób trafia z powrotem do środowiska. Stoisko i przygotowane atrakcje przyciągały dzieci wraz z rodzicami, młodzież i dorosłych. Zabawa jest dobra dla wszystkich i dla małych i dla dużych. Zapraszamy na kolejne spotkanie za rok…Nowy skład Rady Nadzorczej:

Jolanta Majchrzak          - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Patrycja Pacholarz         - Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Karolina Spyra               - Sekretarz Rady Nadzorczej

Waldemar Polek            - Członek Rady Nadzorczej

Piotr Taras                   - Członek Rady Nadzorczej

zdroj 2W maju 2018 roku zainstalowano na terenie miasta dwa zdroje wody tj. na pl. Bartosza Głowackiego oraz na ul. Żeglarskiej nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zdroje wody pitnej zostały odpowiednio oznakowane, zabezpieczone i objęte stałą kontrolą wizyjną, techniczną i sanitarną. Badania wody regularnie będzie wykonywało akredytowane laboratorium spółki. W załączeniu przekazujemy zdjęcia prezentujące lokalizację zdrojów wody.Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. o.o. jest świadoma potrzeby i wartości społecznej oraz ekologicznej takich rozwiązań i dokłada wszelkich starań, aby mieszkańcy Tarnobrzega mieli zawsze dostęp do wody spełniającej wysokie wymagania jakościowe.

 

Telefony alarmowe

Pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne

  • tel. 15 823 23 29
  • tel. 15 823 21 10

Poziom Wisły

Szukaj

FE IS RGB 1

(C) 2010 - 2019 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies