• FE IS RGB 1

     

     


     

    bip

Aktualności

Informacja w sprawie podstaw opłat za ścieki opadowe i roztopowe w okresie przejściowym zmian przepisów w branży wodociągowo kanalizacyjnej tj. od 1 marca 2018 roku do czasu wejścia w życie  nowych taryf za wodę i ścieki (czerwiec 2018r).

Pobierz całość: Info_taryfy_scieki_opadowe_i_roztopowe_2018.pdf

png 2017 3

GALA XVI EDYCJI KONKURSU
PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2017 dla Tarnobrzeskich Wodociągów

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza „ w gronie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się firm z naszego regionu wyłoniła także Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. Statuetkę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii Najlepsza Usługa „ANALIZY LABORATORYJNE WODY I ŚCIEKÓW” dla  Tarnobrzeskich Wodociągów z  rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart odebrał Pan Antoni Sikoń - Prezes Zarządu Spółki.

 

Szanowni Państwo,

Zarząd Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w sektorze gospodarki wodno-ściekowej wystąpiły duże zmiany przepisów prawnych, tj. ustanowiono nową ustawę Prawo wodne; oraz znowelizowano ustawę o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw. Przepisy te nakładają nowe obowiązki na operatorów usług wodociągowo-kanalizacyjnych, także w okresie przejściowym. Zgodnie z art. 9 .1. znowelizowanej ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z dnia 27 listopada 2017 roku poz. 2180) taryfy obowiązujące w dniu wejścia w życie ustawy tj. 12 grudnia 2017 roku zachowują moc przez okres 180 dni od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy. W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że aktualnie obowiązujące taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków zachowują moc do dnia 9 czerwca 2018 roku.

Zarząd Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o. o. uprzejmie informuje, że w dniu 26.10.2017 r. w siedzibie Spółki została podpisana umowa na realizację robót budowlanych wraz z projektowaniem w ramach Projektu pn. „Gospodarka wodno-ściekowa w Tarnobrzegu – etap II” współfinansowanego przez Unie Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 pn. „Budowa instalacji sorpcji i biodegradacji w powiązaniu  technologicznym stacji uzdatniania wody".
Wykonawcą robót jest :
Konsorcjum Firm :
Lider:Inżynieria Rzeszów S.A. z siedzibą, 35-082 Rzeszów, ul. Podkarpacka 59A,
Partner:KREVOX Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o., 00-680 Warszawa, ul. Żurawia 45.
Termin zakończenia prac : 17 kwiecień 2020 r.
Wartość inwestycji : 25.786.950,00 zł (brutto)   

Zarząd Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że  w dniu 15 września 2017 r. została podpisana umowa na usługi nadzoru inwestycyjnego i pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach projektu "Gospodarka wodno-ściekowa w Tarnobrzegu - Etap II" z firmą INIKO Sp. z o.o. w Rzeszowie. Przedmiot umowy Wykonawca realizuje do 31 lipca 2020 r. 

Zarząd Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o. o. uprzejmie informuje o zakończeniu realizacji inwestycji pn. Podsystem gospodarki wodno-ściekowej dla części przemysłowej „Machów” w obszarze ul. Górniczej i Zakładowej w Tarnobrzegu – etap II – Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-ciśnieniowej wraz z przepompownią ścieków i zasilaniem elektrycznym.

Telefony alarmowe

Pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne

  • tel. 15 823 23 29
  • tel. 15 823 21 10

Poziom Wisły

Szukaj

FE IS RGB 1

(C) 2010 - 2018 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.