• FE IS RGB 1

     

     


     

    bip

png 2019 3Kolejny  raz  Tarnobrzeskie  Wodociągi  z  najlepszą  usługą !

Z ogromną satysfakcją informujemy Państwa, że podczas XVIII edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019 nasza spółka po raz kolejny została uhonorowana statuetką i tytułem laureata w kategorii najlepsza usługa: Analizy Laboratoryjne Wody i Ścieków.

28 listopada br. w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia
w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Analizy Laboratoryjne Wody wykonywane przez laboratorium naszej spółki posiadające certyfikat akredytacji PCA, zostały wyróżnione i uznane przez wysoką kapitułę konkursu za najlepszą usługę i otrzymały Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą.


Przyznane wyróżnienie świadczy o wysokim standardzie świadczonych usług, konsekwentnym i  profesjonalnym działaniu, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Wydarzenie organizowane było już po raz 18. przez Centrum Promocji Biznesu, które w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia działalności. „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” to także długoletnia współpraca z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego oraz Wojewodą Podkarpackim. Nad tegoroczną Galą patronat honorowy objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (obecne Ministerstwo Rozwoju).

W tegorocznej edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” uczestniczyło 155 firm, które walczyły o wyróżnienia w kilku kategoriach. Ocenione zostały firmy mikro, małe, średnie i duże. Kapituła dokonała również oceny ich produktów i usług.

Przy ocenie wzięto pod uwagę następujące kryteria: wielkość sprzedaży na rynku lokalnym i zewnętrznym; eksport; rentowność sprzedaży; wartość inwestycji lokalnych; innowacyjność i nowoczesność technologii; dynamika i struktura zatrudnienia; dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy; promocja regionalna i ogólnopolska; postrzeganie marki; wyróżnienia, nagrody, certyfikaty jakości; udział w programach rządowych i pomocowych; udział w integracji środowiska gospodarczego; relacje z kontrahentami; wpływ na środowisko (ekologia); sponsoring, działalność charytatywna i na rzecz społeczności lokalnej; realizacja obligatoryjnych zobowiązań (ZUS, podatki, kredyty).

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce, gratulacje dla laureatom złożyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Wyróżnienie dla  Tarnobrzeskich Wodociągów z  rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewa Leniart oraz Senatora Zdzisława Pupy odebrał pan Antoni Sikoń - Prezes Zarządu Spółki.

Przyznana naszej spółce nagroda jest świadectwem nie tylko ugruntowanej pozycji na rynku, ale także wielkiej determinacji Zarządu i jej pracowników w dążeniu do wyznaczonych celów. Przyznane wyróżnienie stanowi potwierdzenie, iż potencjał spółki jest właściwie i efektywnie wykorzystywany. Otrzymywane wyróżnienia mobilizują nas do dalszej ciężkiej pracy i pomagają pokonywać trudności nie rzadko pojawiające się na drodze do wyznaczonych celów, które ukierunkowane są na działania zmierzające do ciągłego rozwoju  naszego miasta i  regionu.

png 2019 1 png 2019 2

png 2019 4 png 2019 5

png 2019 6 png 2019 7

(C) 2010 - 2020 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies