• FE IS RGB 1

     

     


     

    bip

tarn roku 2016 1Z wielka radością informujemy Państwa, iż Prezes Zarządu Spółki Pan Antoni Sikoń otrzymał tytuł „Zasłużony Tarnobrzeżanin”. Prezydent Tarnobrzega tytułem „Zasłużony Tarnobrzeżanin” honoruje osoby, które dzięki swojemu zaangażowaniu, pracy i pomocy, przyczyniają się do rozwoju naszego miasta.Odznaczenie to jest wyrazem uznania zasług i szczególnych osiągnięć w działalności na rzecz trwałego rozwoju gospodarczego, kulturalnego i społecznego Miasta Tarnobrzega. Stanowi podziękowanie za wieloletnią pracę i wysiłek dla dobra mieszkańców całej naszej społeczności oraz wkład w promocję naszego miasta. Przyznane odznaczenie dla Prezesa Zarządu Spółki Tarnobrzeskie Wodociągi jest także uznaniem Władz Miasta dla środowiska zawodowego zajmującego się gospodarką wodno – ściekową.

Podczas uroczystej sesji Rady Miasta Tarnobrzega w dniu 2 czerwca 2016 roku Prezydent Miasta oraz Przewodniczący Rady Miasta dokonali uroczystego uhonorowania wszystkich wyróżnionych. Cała kadra spółki składa Panu Antoniemu Sikoń oraz wszystkim odznaczonym tym zacnym tytułem serdeczne gratulacje !

odznaka zasl tarn 2016

tarn roku 2016 2 dyplom

Prezydent Miasta Tarnobrzega Pan Grzegorz Kiełb na podstawie Zarządzenia Nr 175/2016 z dnia 11 maja przyznał Panu Antoniemu Sikoń tytuł „Zasłużony Tarnobrzeżanin”.

(C) 2010 - 2018 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies