• FE IS RGB 1

     

     


     

    bip

Komunikaty

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż z uwagi na realizację inwestycji pod nazwą „Rozbudowa sieci wodociągowej przy ul. Sienkiewicza oraz ul. Dominikańskiej w dniu 7 czerwca (piątek)  w godzinach nocnych od godz. 22.00 do godz. 3.00 (sobota) wystąpi  przerwa w dostawie  wody do budynków przy ul. Sienkiewicza od Nr 4 do Nr 30 oraz ul. Grota Roweckiego Nr 2,4,6. Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. uprzejmie informuje, iż z uwagi na konieczność usunięcia awarii sieci wodociągowej w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) wystąpi  przerwa w dostawie  wody do budynków  przy ulicy Kopernika 20, 24 oraz ulicy św. Barbary 11, 13, 15, 17. Ewentualne pilne potrzeby dowozu wodydla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego  15 823 21 10.  Czas usunięcia awarii przewidziany jest na godz. 16.00. Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. uprzejmie informuje, iż z uwagi na konieczność usunięcia awarii sieci wodociągowej w dniu 26 marca 2019 r. wystąpi  przerwa w dostawie  wody do budynków  przy ulicy Piętaka, Grobla, Warszawskiej, Odwet Jędrusie, Długiej oraz Osiedla Koćmierzów. W rejonie awarii prowadzony jest dowóz wody dla potrzeb sanitarnych. Czas usunięcia awarii przewidziany jest na godz. 20.00. Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że z uwagi na  konieczność zakończenia modernizacji węzła wodociągowego u zbiegu ulic Warszawskiej i Sobowskiej na Osiedlu Wielowieś,  w piątek  8 lutego od  godziny  900 do  godziny 1800 wystąpi  przerwa w dostawie  wody do budynków przy ulicy Sobowskiej i ulicy Warszawskiej od nr 276 do 302 (numery parzyste) w Wielowsi  oraz do budynków przy ulicy Szlacheckiej, Młynarskiej, Dąbie i ul. Bema od skrętu na Furmany w Sobowie. Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody dla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego  15 823 21 10. Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że z uwagi na  konieczność usunięcia awarii na magistrali dn 300 mm, u zbiegu ulic Warszawskiej i Sobowskiej na Osiedlu Wielowieś,  w czwartek  31 stycznia  od  godziny  900 do  godziny 2100 wystąpi  przerwa w dostawie  wody do całego Osiedla Wielowieś, a na Osiedlu Sobów do budynków przy ulicy Szlacheckiej i ul. Bema od skrzyżowania z ulicą Handlową. W rejonie awarii przy kościele w Wielowsi zostanie podstawiony beczkowów z wodą do potrzeb sanitarntych. Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody  należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego  15 823 21 10. Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

(C) 2010 - 2019 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies