• FE IS RGB 1

     

     


     

    bip

Komunikaty

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że z uwagi na realizację inwestycji pod nazwą „Rozbudowa sieci wodociągowej z Osiedla Zakrzów do Osiedla Podłęże” w dniu 6 lipca   ( piątek ) w  godzinach  od 9.00 do  14.00   wystąpi  przerwa w dostawie  wody do całego Osiedla Zakrzów. Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody dla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego  15 823 21 10.  
Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. uprzejmie informuje, iż z uwagi na konieczność usunięcia awarii sieci wodociągowej wystąpi  przerwa w dostawie  wody do budynków na osiedlu Sobów (od cmentarza).  Obniżenie ciśnienia wody wystąpi na os. Wielowieś i w Koćmierzowie. Czas usunięcia awarii przewidywany jest na godz. 13.00. Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody dla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego  15 823 21 10.  Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

W związku z awarią na kolektorze ogólnospławnym dn 500 mm i koniecznością zmiany technologii jego naprawy, Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w dalszym ciągu występować będą utrudnienia w ruchu pojazdów na zamkniętym odcinku ul. Kochanowskiego. Dojazd do szkoły odbywał będzie się przez obiekty MOSIR-u od ul. Niepodległości do czasu usunięcia awarii i powstałego zapadnięcia pasa drogi. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.   

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że z uwagi na zarwanie nawierzchni ulicy Kochanowskiego z powodu uszkodzenia kanału z rur betonowych dn 500 mm ulica jest zamknięta dla ruchu drogowego od ulicy Mickiewicza do ulicy Słowackiego. Naprawa kanalizacji metodą bezwykopową nastąpi we wtorek a odtworzenie podbudowy i dopuszczenie do ruchu zamkniętego odcinka ulicy nastąpi w środę, 6 czerwca, w godzinach wieczornych.
Do tego czasu dojazd  do Szkoły Podstawowej Nr 3 i Zespołu Szkół Społecznych im. Małego Księcia oraz Przedszkola Nr 2 oraz innych budynków znajdujących się przy ulicy Kochanowskiego będzie możliwy od Alei Niepodległości przez wewnętrzną drogę obiektów sportowych.  Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi uprzejmie  informują, że w związku z zamknięciem dla ruchu drogowego ul. Kochanowskiego dojazd w dniu 4. czerwca br. do Szkoły Podstawowej Nr 3 i Zespołu Szkół Społecznych im. Małego Księcia oraz Przedszkola Nr 2 przy tej ulicy będzie możliwy od ul. Niepodległości przez wewnętrzną drogę obiektów sportowych. Za utrudnienia przepraszamy.

(C) 2010 - 2018 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.