Przedsiębiorstwo Fair Play 2011

Przedsiębiorstwo Fair Play 2011

2 grudnia 2011 roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Wielka Gala Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play 2011. Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie nagród Laureatom  XIV edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Z przyjemnością informujemy, iż Tarnobrzeskie Wodociągi otrzymały Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2011. Otrzymany certyfikat potwierdza rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich dziedzinach życia firmy. Nagroda specjalna - Złote Certyfikaty – przyznawana jest firmom, które nieprzerwanie przez 3 kolejne lata spełniały wymogi programu i uzyskiwały certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest skierowany do przedsiębiorstw, które w swojej działalności przestrzegają zasad etyki tzn. postępują rzetelnie wobec wszystkich swoich interesariuszy, potrafią usatysfakcjonować odbiorców, ułożyć sobie współpracę z kontrahentami  i nie mają zaległości w wygenerowaniu wobec nich zobowiązań.Spółka w swojej działalności angażuje się w rozwój i umacnianie partnerskiej współpracy ze swoimi dostawcami, klientami. Terminowo realizuje wszystkie zobowiązania, a także aktywnie uczestniczy w akcjach na rzecz społeczności lokalnej. Przedsiębiorstwo realizując swoje usługi przestrzega wymagań wynikających z przepisów prawnych i norm dotyczących środowiska. Prowadzi racjonalną gospodarkę materiałami, wodą i energią. Eliminuje lub minimalizuje występowanie zagrożeń dla pracowników poprzez stosowanie właściwych technik i narzędzi na stanowiskach pracy. Ciągle doskonali i podnosi kwalifikacje swoich pracowników w zakresie zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy. Cała działalność spółki jest przyjazna środowisku naturalnemu.

Program „ Przedsiębiorstwo  „Fair Play” afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Organizatorem jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

fp2011  fp 2011 2 fp 2011 1

 

Przedsiębiorstwo Fair Play 2010

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” premiuje firmy, które rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki prowadzą działalność gospodarczą. Przystępując do programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” liczyliśmy się z wzmożoną weryfikacją naszych działań przez ekspertów i naszych klientów. 

Dlatego z przyjemnością pragniemy poinformować, że Spółka po raz kolejny spełniła wymagania regulaminowe i decyzją Kapituły Programu została nagrodzona tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2010. Wcześniej Tarnobrzeskie Wodociągi były nagrodzone certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” za rok 2009.

Otrzymany tytuł jest dla naszej firmy wyróżnieniem prestiżowym. Jednocześnie zobowiązuje. Wierzymy, że nagroda stanowić będzie motywację do stałej dbałości o wizerunek przedsiębiorstwa, aby nadal było ono postrzegane jako firma uczciwie postępująca w relacjach z kontrahentami i klientami, dbająca o rozwój zawodowy i warunki pracy swoich pracowników oraz wspierająca inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.

Certyfikat

c_440_627_16777215_00_images_pliki_dokumenty_dyplfp2010.jpg

3 grudzień 2010

Gratulacje z okazji zdobycia tytułu "Przedsiębiorstwo Fair Play"
c_450_619_16777215_00_images_pliki_dokumenty_fp_lancut.jpg
gratulacje_fair_play_2010_12_03.pdf

Przedsiębiorstwo Fair Play 2009 "Przedsiębiorstwo Fair Play" - etyka i rzetelność mogą iść w parze! 

W dniu 4 grudnia 2009 r. podczas Gali Finałowej XII edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnobrzegu otrzymało tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" od 12 lat wskazuje i promuje dobre przykłady prowadzenia działalności gospodarczej. Spółka pomyślnie przeszła I i II etap weryfikacji programu certyfikacyjnego. Certyfikat jest jasnym przesłaniem, deklaracją stosowania wysokich standardów etycznych i rzetelności w działalności. Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" realizowany jest przez "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", a afiliowanym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

c_440_296_16777215_00_images_pliki_dokumenty_57.jpg

Prezes Antoni Sikoń otrzymuje dyplom z rąk przedstawiciela Kapituły


c_440_296_16777215_00_images_pliki_dokumenty_58.jpg

Prezes Antoni Sikoń otrzymuje gratulacje od przedstawiciela Kapituły


c_440_296_16777215_00_images_pliki_dokumenty_61.jpg

Prezes Antoni Sikoń z Certyfikatem w otoczeniu przedstawicieli Kapituły


c_440_296_16777215_00_images_pliki_dokumenty_66.jpg

Certyfikat